Wieczór ze świadomym dotykiem dla singli i par Warszawa

Wieczór ze świadomym dotykiem dla singli i par.
Warszawa, Praha Studio
15 stycznia w godz 18.00 – 22.00
Zapisy [email protected] lub pod nr tel 509698828

Spotkanie z cyklu Dotyk to sztuka bycia blisko przeznaczone dla osób bez stałej relacji jak i par.

Jak zwykle inspiracją do tworzenia tego typu wydarzeń są dla mnie osoby, które przychodzą do mnie na sesje pracy z ciałem, duchem i samoświadomością jak i moje prywatne doświadczenia życiowe.

Obserwuje jak bardzo jesteśmy rozproszeni..jak bardzo brakuje nam dotyku na codzień i jak nasza seksualność często służy jedynie rozładowaniu napięcia. Może być i jest czymś znacznie więcej. Zapraszam Cię do eksploracji swojej wielowymiarowości i praktyki obecności w tu i teraz.

Co się pojawia w Twoim ciele jak jesteś z kimś blisko? Czy zabiera Cię z tu i teraz dążenie do następnego kroku? Jak dawać elektryzujący, połączony z sercem dotyk? Czy masz kontakt ze swoimi potrzebami i granicami? Czego chce w dotyku a czego nie? Jak mi się o tym mówi różnym osobom?

Zaproponuję medytacje prowadzone samodzielnie i w róznych parach inspirowane praktykami eye-gazing (wydłuzona praktyka patrzenia w oczy), kołem zgody wg dr Betty Martin (potrzeby granice i artykułowanie ich) oraz Felt Sense (unikalne dla każdej jednostki czucie siebie).

Całość wieczoru odbywa się w ubraniach.

Spotkanie prowadzi Kamila Kułak, terapeutka czaszkowo-krzyżowa w ujęciu biodynamicznym certyfikowana przez Europejskie Centrum Terapii i London Educational Trust oraz wieloletni praktyk pracy z ciałem i medytacji w tradycji Yungdrung Bon.
Ukończyła również szereg szkoleń dla nauczycieli tantry i szamanizmu u meksykanina Ananda Rudry (True tantra).
Z ciałem pracuje m.in. poprzez duchowy masaż hawajski skupiony na problemach oraz masaż tantryczny gdzie dzięki użyciu energii seksualnej ułatwione jest usuwanie blokad mentalnych i fizycznych w celu swobodniejszego przepływu energii. Często pomaga ludziom wyjść poza wstydliwe, ograniczające przekonania na temat siebie i świata po to by głębiej lączyć się ze sobą i z innymi.

Zapisy: [email protected]
lub pod nr tel 509698828
Early bird do 31.12 – 111PLN
po 31.12 200PLN

Ilość miejsc ograniczona.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *