Wieczór ze świadomym dotykiem dla Singli Warszawa, Praha Studio  

29 Listopada w godz 18.00 – 22.00

Zapisy [email protected] lub pod nr tel 509698828

Spotkanie z cyklu Dotyk to sztuka bycia blisko przeznaczone dla osób bez stałej relacji ale jeśli macie otwartość w waszym związku praktykować z innymi osobami czułą obecność to zapraszamy.

Jak zwykle inspiracją do tworzenia tego typu wydarzeń są dla mnie osoby, które przychodzą do mnie na sesje pracy z ciałem, duchem i samoświadomością jak i moje prywatne doświadczenia życiowe.

Obserwuje też jak bardzo jesteśmy rozproszeni i jak nasza seksualność służy jedynie rozładowaniu napięcia. Może być i jest czymś znacznie więcej. Zapraszam Cię do eksploracji swojej wielowymiarowości. Pierwsze kroki to czucie siebie.

Co się pojawia w Twoim ciele jak jesteś z kimś blisko? Czy jesteś tu i teraz? Czy zabiera Cię z tu i teraz dążenie do następnego kroku? Jak dawać elektryzujący, połączony z sercem dotyk? Czy mam kontakt ze swoimi potrzebami i granicami? Czego chce w dotyku a czego nie? Jak mi się o tym mówi różnym osobom?

Zaproponuję medytacje prowadzone samodzielnie i w róznych parach inspirowane praktykami eye-gazing (wydłuzona praktyka patrzenia w oczy), kołem zgody wg dr Betty Martin (potrzeby granice i artykułowanie ich) oraz Felt Sense (unikalne dla każdej jednostki czucie siebie, ważny element w terapii traumy).

Całość wieczoru odbywa się w ubraniach.  

Spotkanie prowadzi Kamila Kułak, terapeutka czaszkowo-krzyżowa w ujęciu biodynamicznym certyfikowana przez Europejskie Centrum Terapii i London Educational Trust oraz wieloletni praktyk pracy z ciałem i medytacji w tradycji Yungdrung Bon. 

Ukończyła również szereg szkoleń dla nauczycieli tantry i szamanizmu u meksykanina Ananda Rudry (True tantra).

Z ciałem pracuje m.in. poprzez duchowy masaż hawajski skupiony na problemach oraz masaż tantryczny gdzie dzięki użyciu energii seksualnej ułatwione jest usuwanie blokad mentalnych i fizycznych w celu swobodniejszego przepływu energii. Często pomaga ludziom wyjść poza wstydliwe, ograniczające przekonania na temat siebie i świata po to by głębiej lączyć się ze sobą i z innymi.

Zapisy: [email protected]

lub pod nr tel 509698828

Early bird do 15.11 – 111PLN

po 15.11 150PLN

w dniu wydarzenia 200PLN

Jeśli bardzo chcesz wziąć udział ale nie pozwala Ci sytuacja materialna napisz! Ilość miejsc ograniczona.

pozdrawiam Kamila

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *