Rozbudź w sobie uwodzicielkę 6 Stycznia Warszawa

Seks mógłby dla Ciebie nie istnieć? Jesteś przemęczona, potrzebujesz zasilenia, marzysz o powrocie do soczystości życia?

Poruszymy energię życiową poprzez medytację, oddech, ruch i głos.

To spotkanie będzie wzbogacone o unikalną praktykę z lustrem, którą będziesz mogła powtarzać w domu.

Zapraszam Cię serdecznie kobieto na krąg kobiecy z tańcem intuicyjnym, Poprowadzę medytację, ćwiczenia oddechowe i praktykę ruchu. Gdy świadomie zarządzamy energią seksualną rozpoczynamy proces transformacji i zwiększamy dostęp do wyższej świadomości. Jest to proces alchemiczny
W miarę jak wzrasta Twoja kobieca energia maleje emocjonalny chaos i w naturalny sposób umierają Twoje stare karmiczne wzorce.
Otwierasz się na nowe, wyższe możliwości.

Zatańczmy kochana…nie wstrzymuj już dzikiej, surowej mocy w sobie. Zatańczmy i połączmy moc naszych łon i serc. Rozbudź swoją energię kreacji i apetyt na życie, skontaktuj się i czerp moc ze świętej seksualności w sobie. Odżyw swoje kobiece bramy joni, jajniki, miednicę, biodra, piersi, gardło i oczywiście Twoje serce.
Święta seksualność to praktyka ucieleśniania miłości i poczucia jedności,
Otwórz się na zdrowie, witalność, przepływ, obfitość i miej żywe duchowe doświadczenie swojej kobiecości.
Kobiety, które gromadzą się w kręgach i budzą swoją kobiecą siłę uzdrawiają i zasilają same siebie i inne kobiety.

Spotykamy się w piątek 6.01 w godzinach 18.30 – 21.30 w Sali Tai Chi Studio na Mokotowie.

Jest to krąg otwierający cykl regularnych spotkań, które rozpoczną się w lutym.
Zapisy [email protected], wiadomość bezpośrednia na social mediach, fb, instagram lub pod nr tel 509698828.

Prowadzi:
Kamila Kułak terapeutka czaszkowo-krzyżowa w ujęciu biodynamicznym certyfikowana przez Europejskie Centrum Terapii i Educational Trust w Londynie. Wieloletni praktyk pracy z ciałem poprzez masaż. Techniki i aspekty hawajskiej tradycyjnej medycyny pracy z ciałem i duchem Mana lomi (Mana siła życiowa), zgłębiała w Polsce i na Hawajach w linii przekazu Maka’ala Yates,Margaret Machado i Mornah Simeone. Ukończyła szereg szkoleń dla nauczycieli True Tantra Ananda Rudry która łączy takie aspekty jak starożytna Tantra Kriya Yoga, rytuały jako metoda poruszenia energii, medytacje, uświęcona seksualność, święte połączenie i świadomy dotyk. wykorzystanie intencji, pranayamy.
Od 2014 roku praktykuje Yungdrung Bon przedbuddyjską rdzenną tradycję pochodzącą z krainy Zhang Zhung, która przekraczała tereny dzisiejszego Tybetu. Yungdrung Bon zawiera w sobie bogactwo starożytnych nauk sutry, tantry i dzogczen, które pozwalają m.in.rozwijać pozytywne właściwości na poziomie naszych trzech bram ciała mowy i umysłu.
Jest na ścieżce świętej kobiecości, bogini, kapłanki i w trakcie szkolenia fascylitatorskiego Goddess Circle / Kręgu Bogini w Szkole Kapłanek Nowej Ziemi – Priestess of the New Earth, Dagmary Gmitrzak.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *