Krąg kobiet z tańcem intuicyjnym

Zapraszam Cię serdecznie kobieto na krąg kobiecy z tańcem intuicyjnym, Poprowadzę medytację, ćwiczenia oddechowe i praktykę ruchu. Gdy świadomie zarządzamy energią seksualną rozpoczynamy proces transformacji i zwiększamy dostęp do wyższej świadomości. Jest to proces alchemiczny
W miarę jak wzrasta Twoja kobieca energia maleje emocjonalny chaos i w naturalny sposób umierają Twoje stare karmiczne wzorce.
Otwierasz się na nowe, wyższe możliwości.

Zatańczmy kochana…nie wstrzymuj już dzikiej, surowej mocy w sobie. Zatańczmy i połączmy moc naszych łon i serc. Rozbudź swoją energię kreacji i apetyt na życie, skontaktuj się i czerp moc ze świętej seksualności w sobie.Odżyw swoje kobiece bramy yoni, jajniki, miednicę, biodra, piersi, gardło i oczywiście Twoje serce.
Święta seksualność to praktyka ucieleśniania miłości i poczucia jedności,
Otwórz się na zdrowie, witalność, przepływ, obfitość i miej żywe duchowe doświadczenie swojej kobiecości.
Kobiety, które gromadzą się w kręgach i budzą swoją kobiecą siłę uzdrawiają i zasilają same siebie i inne kobiety.

Spotykamy się w niedzielę 8.01 w godzinach 18.30 – 21.30.
Jest to krąg otwierający cykl regularnych spotkań, które rozpoczną się w lutym.
Zapisy [email protected], wiadomość bezpośrednia na social mediach, fb, instagram lub pod nr tel 509698828.

Prowadzi:
Kamila Kułak terapeutka czaszkowo-krzyżowa w ujęciu biodynamicznym certyfikowana przez Europejskie Centrum Terapii i Educational Trust w Londynie. Wieloletni praktyk pracy z ciałem poprzez masaż. Techniki i aspekty hawajskiej tradycyjnej medycyny pracy z ciałem i duchem Mana lomi (Mana siła życiowa), zgłębiała w Polsce i na Hawajach w linii przekazu Maka’ala Yates,Margaret Machado i Mornah Simeone. Ukończyła szereg szkoleń dla nauczycieli True Tantra Ananda Rudry która łączy takie aspekty jak starożytna Tantra Kriya Yoga, rytuały jako metoda poruszenia energii, medytacje, uświęcona seksualność, święte połączenie, świadomy dotyk, wykorzystanie intencji i pranayamy.
Od 2014 roku praktykuje Yungdrung Bon przedbuddyjską rdzenną tradycję pochodzącą z krainy Zhang Zhung, która przekraczała tereny dzisiejszego Tybetu. Yungdrung Bon zawiera w sobie bogactwo starożytnych nauk sutry, tantry i dzogczen, które pozwalają m.in.rozwijać pozytywne właściwości na poziomie naszych trzech bram ciała mowy i umysłu.
Jest na ścieżce świętej kobiecości, bogini, kapłanki i w trakcie szkolenia fascylitatorskiego Goddess Circle / Kręgu Bogini w Szkole Kapłanek Nowej Ziemi – Priestess of the New Earth, Dagmary Gmitrzak.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *