Spotkanie kobiece w Białoszycach

Sierpień obfituje w wyjazdy i zapraszam Cię kobieto również na spotkanie z Martą Skrok i ze mna w Czakramie Bieli miejscu mocy w Białoszycach 20-22 Sierpnia.

Wyjątkowe spotkanie w Miejscu Mocy z Kobietami, które wiedzą i czują!
Zatop się w swojej kobiecości, doświadczaj życia w tantryczny sposób,  poczuj wsparcie kobiet,  pozwól sobie na czuły i uważny dotyk Kamili…

Krąg odbędzie się w Miejscu, gdzie została potwierdzona bardzo silna energia naszej Matki Ziemi i Kosmosu.Osobliwość ta zlokalizowana jest w odległości zaledwie 50 metrów od Pałacu w Bałoszycach – w pałacowym parku.

Czakram Bieli został dokładnie zbadany przez wybitną polską radiestetkę, mgr inż. Alicję Rospond. „Czakram” dosłownie oznacza „kwiat lotosu”. Według filozofii i mistyki hinduskiej jest to jedno z centrów energetycznych umiejscowionych w ludzkim ciele lub skorupie ziemskiej; miejsce, skoncentrowanej energii Ziemi i kosmosu.

Współcześnie siłę emitowanej przez czakramy energii mierzy się za pomocą skali Bovisa. Według niej siła bałoszyckiego miejsca mocy została oceniona na ok. 120 000 – 150 000 jednostek.

Dla porównania dodajmy, że przeciętny człowiek emituje energię równą ok. 6500 jednostek.


To wyjątkowe miejsce przepływu energii znajduje się na polanie otoczonej wysokimi, starymi drzewami. Poprzedni właściciele posiadłości w Bałoszycach nie pozostawili potomnym żadnych informacji na temat tego interesującego zakątka. Być może wiedza o istnieniu miejsca mocy w pobliżu pałacu była tajemnicą rodową?

Wydaje się jednak, że mieszkańcy byli świadomi posiadanego „skarbu”, gdyż szczycili się długowiecznością, a drzewa posadzone na planie koła nie są raczej dziełem przypadku.

Naładuj baterie, swój wewnętrzny powerbank na kolejne miesiące, poruszaj swoją energię życiową,połącz się ze Swoją  Wewnętrzną Dziką Kobietą, poczuj Jej Moc w Sobie.Tańcz i śmiej się, doświadczaj życia.

Co da Ci ten weekend:

wyciszenie

wielką dawkę energii życiowej

zadowolone, zrelaksowane ciało, 

szczęśliwą duszę, wyciszony umysł

nowe znajomości

rozwój, poszerzanie świadomości

powrót do korzeni, połączenie ze swoim plemieniem  i kontakt z naturą,

czucie siebie, innych, przestrzeni

w programie:

warsztat rozwojowy,

krąg kobiet w miejscu Mocy 

urodzinowe ognisko  

poranna gimnastyka, taniec intuicyjny

w cenie masaż mana lomi 60 min Kamili Kułak

kontakt z końmi (stadnina na terenie pałacu)

PLAN: piątek start 14 godz 
otwarcie kręgu – czas na masaż           kolacja czas na masaż

sobota 21/08: medytacja dynamiczna* śniadanie           warsztat w miejscu mocy

obiad czas wolny – czas na masaż

18 kolacjaognisko z urodzinową fiestą
niedziela 22/08 poranna dawka ruchu * / ew. czas na masaż

9 śniadanie

10.30 -12 krąg kobiet – zamknięcie wymeldowanie do 12*zajęcia poranne nie są obowiązkowe 

INWESTYCJA, WARUNKI UCZESTNICTWA:

Early birds do 03/08 cena 780 PLNpotem 880 PLN o zapisie decyduje wpłata bezzwrotnego zadatku w ciągu 4 dni od zapisania w wysokości 400 zł na nr  konta:80 1050  1924 1000 0097 3727 7823 Marta Skrok w tytule przelewu: imię i nazwisko, warsztaty 20-22/08/21reszta na tydzień przed wyjazdem (do 13/08/2021)
Zapisując się przez messenger, mail Klient akceptuje zasady oferty. jeśli potrzebujesz faktury proszę poinformuj mnie przed.Zwrot kwoty przysługuje w przypadku wprowadzenia obostrzeń państwowych.
link do zapisów:https://forms.gle/XkanJpVHVzm7U26U6
!max 11 miejsc – pokoje 2 osobowe z WC, !dopłata do pokoju 1- osobowego 100 zł! możesz zabrać córkę, niech od młodych lat wchodzi w kobiece kręgi.! dla osób spoza stolicy, jest możliwość przejazdu ze mną z Warszawy.

OPINIE UCZESTNICZEK MAJOWEGO WYJAZDU :

Piękna intencja spotkania kobiet w różnym wieku, w pięknym miejscu, w otoczeniu przyrody, ciszy i dużej przestrzeni. Czułam się zaopiekowana pod każdym względem. Nasza Czuła Przewodniczka duchowa dbała o nasze ciało i ducha. Otrzymałam wsparcie, uważność i czułość od wszystkich kobiet z kręgu. Wypełniona radością i miłością wypatruję następnych wyjazdów i spotkań wzmacniających kobiecą energię :)Miłość -Ewa
Marta stworzyła cudowną przestrzeń dla kobiet, pełną uważności, miłości i lekkości, w której mogłam spotkać się sama ze sobą i pozwolić sobie na siebie samą – dokładnie taką jaka jestem. Dziękuję z całego serca!WDZIĘCZNOŚĆ – Ewelina.Czułam się swobodnie gdyż zajęcia były proponowane bez żadnego przymusuWedług mnie idealny balans pomiędzy warsztatami , a czasem wolnym

Prowadzące:
Obie jesteśmy uczennicami Ananda Rudry i True Tantra  School. Tantra to nasz ścieżka, którą kroczymy z uniesioną głową i piersią..
Marta Skrok – Przewodniczka łagodności i czuła Towarzyszka.Po 13 latach odeszła z korporacji, gdzie pracowała w finansach z mężczyznami budując wieżowce, hotele, infrastrukturę drogową. Z zaufaniem kroczy ścieżką serca, nawołując inne kobiety do “Życia w lekkości”. Jest przy tym uziemiona i osadzona w realiach życia.Energetyczna a jednocześnie spokojna.Wierzy, że człowiek pomagając sobie, zmienia i naprawia cały świat.Wierzy, że uśmiech i działanie z poziomu serca ma nieograniczoną moc.Właścicielka marki Życie w lekkości, Przewodniczka lekkości i łagodności, organizatorka wielu warsztatów (m.in. Dom Kultury Dzielnicy Bemowo), współpracuje z Ewą Błaszczak, Małgorzatą Marczewska oraz konferencji (m.in. z Beatą Pawlikowską), Trenerka metody GOŚC -GŁOS, ODDECH, ŚMIECH, CISZA w Akademii Radosnego Życia oraz absolwentka kursu MBSR mindfulness. Ambasadorka Tantra Woman Poland. Na ścieżce tantrycznej, w trakcie nauki i certyfikacji True Tantra School u Ananda Rudry.

Mentorka w Szkole Liderek.Uwielbia taniec, tantrę, jogę kundalini, śpiew i medytacje. Czyta kroniki Akaszy. Uzdrawia przez masaże ajurwedyjskie głowy. Lightworker, czarodziejka, szamańska, tantryczna kobieta.www.zyciewlekkosci.pl

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *