Kobiecy weekend przyjemności

KOBIETO, Bogini, zapraszamy Cię razem z Kamilą Domin Przebudzenie bogini na wyjątkowy warsztat Home Body- weekend przyjemności i błogości , powrotu do siebie – przyzwolenie sobie na totalne zadbanie o siebie, rozluźnienie na poziomie umysłu, serca i ciała.

To będzie czas celebracji!!! Kobiecości, energii Bogini w nas i wokół nas, czas na wspólne Bycie w siostrzanej, odżywczej atmosferze akceptacji i pięknych okolicznościach natury w Zajęczym jarze pod Cieszynem.

💗 Błogostan
💗 RELAKS
💗 KOBIECE RYTUAŁY
💗 Ceremonia Kakao
💗 Ceremonia Dźwięku
💗 Taniec i śpiew intuicyjny
💗 Natura,
💗 Lekkość
💗 Przyjemność
💗 Czucie
💗 Masaże
💗 Surowa dieta owocowo-warzywna (detox i spa dla ciała)

Otrzymasz Błogi masaż w cenie warsztatu💗✨

Energetyczna wymiana za to spotkanie to 980zł, udział gwarantuje wpłata do 11 września bezwzrotnej zaliczki w wysokości 220zł, nr konta otrzymasz po zgłoszeniu się.
Liczba miejsc jest ograniczona więc nie zwlekaj kochana dołącz do Nas🙏✨🌹

zapisy: [email protected]

O nas:
Kamila Domin
Nazywam się Kamila jestem wielowymiarową istotą, człowiekiem, kobietą, mamą 4 dzieci, souldoulą- przygotowuję emocjonalnie, psychicznie, duchowo do świadomych narodzin , jestem założycielką @Pełnia Duchowa Szkoła Narodzin – pasjonuje mnie poród jako inicjaca i ryt przejścia, a także jako część życia seksualnego, w szczególności fascynują mnie porody lotosowe, sama rodziłam trójkę dzieci ekstatycznie, lotosowo w domu, prowadzę także stronkę na fb Przebudzenie Bogini prowadzę i organizuję warsztaty , sesje indywidualne , spotkania, Kobiece Kręgi związane z kobiecością, kreatywnością , sensualnością i rozwojem . Jestem inspiratorką , inicjatorką i kreatorką, lubię dobre jedzenie i podróże, kocham odkrywać siebie , innych i świat.
Pasjonuję się także muzyką, śpiewem intuicyjnym i tańcem spontanicznym- od 13 lat gram na gongach , misach i bębnie szamańskim uczyłąm się u Dona Counreax i Toma Soltrona- kąpiele w dźwiękach, masaże dźwiękiem, koncerty także z innymi muzykami- improwizacje to mój sposób ekspresji ,który uwielbiam. Jestem bardzo sensualną osobą – lubię doświadczać śwat wszystkimi zmysłami- interesuje mnie tantra i szamanizm i holistyczny rozwój. Ukończyłam roczną szkołę Sex&Love School Karo Akabal i byłam uczestniczką warsztatów tantrycznych Santoshi.
Od 3 lat pracuje z Medycyną Kakao – ceremonialnym kakao -medycyną serca, włączam je do Kobiecych Kręgów i nie tylko. Skończyłam Darshan Cacao School.
Interesuję się także naturalną medycyną , aromaterapią , kocham naturę , szczególnie las i morze- obecnie mieszkam pod Cieszynem, (południe Polski obok Czech ) na wsi niedaleko lasu.
Jestem praktykiem Access Bars – masaż energetyczny głowy .


Kamila Kułak
„Masaż jest dla mnie robieniem w ciele więcej miejsca na duszę… na swobodne płynięcie, na dostrojenie… To ponowna synchronizacja ze Źródłem.Zawsze wtedy gdy potrzebna Ci czuła obecność, świadkowanie…. JESTEM ten weekend dla Ciebie i z Tobą. Ofiaruję Ci dotyk prosto z serca zachęcający ciało do rozluźnienia z pełnym szacunkiem dla Twojej wewnętrznej mądrości. „Każda chętna osoba otrzyma jedną indywidualną sesję masażu (jego rodzaj do wyboru) oraz krótsze sesje dotyku lub masażu częściowego w zależności od potrzeb.
Kamila Kułak -od 2015 roku terapeuta masażu Mana lomi wg dr Maka’ala Yates rdzennego kahuny z Hawajów (mana-siła życiowa-life force).
Wykonuje też Świątynny Tantryczny Masaż Lemuriański od Arya Tara (Dom Tantry), autorskie rytuały szamańsko-tantryczne i sesje uzdrawiania tantrycznego na w pełni ubranej osobie wg Ananda Rudry (True Tantra). Od 2014 roku praktykowała medytację i praktyki szamańskie powiększające siłę życiową wg przedbuddyjskiej tradycji Bon.
Studiuje naturopatię i terapię czaszkowo-krzyżową w ujęciu biodynamicznym w Europejskim Centrum Terapii we Wrocławiu.
W Warszawie prowadzi cotygodniową autorską praktykę tańca intuicyjnego dla kobiet połączoną z technikami oddechowymi i prowadzoną medytacją w ruchu – Shakti taniec.
Adres www: www.massagewithkamila.com
Email: [email protected]
Instagram: @massagewithkamila
Facebook: @massagewithkamila

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *