Relacja ze sobą

Jak przyciągnąć, stworzyć i utrzymać szczęśliwy związek?

W moim odczuciu żadna relacja nie jest tylko uniesieniem, pożądaniem i spełnieniem. Tak jak wszystko ma swoje rytmy przyciągania, eskalacji uczuć – wyrzutu energii np przy orgaźmie i fazie odrzucenia, odpoczynku, samotności, naładowania.

Dobrze rozumiejąc te procesy możemy je przejść mniej poturbowani i budować głębokie relacje.

Na sesjach energetycznych pomagam Ci nauczyć się zarządzać energią tak by faza wyrzutu a potem gwałtownego spadku następowała rzadziej i łagodnie.

Przede wszystkim przyjrzyj się jakie masz przekonania na temat miłości, związków i partnera/partnerki. Wypisz sobie na kartce to co przychodzi Ci do głowy na te tematy: to są sformułowania, które tworzą Twoją rzeczywistość.

Relacja ze sobą jest taką podstawą według której budujemy. Często zauważam, że zranione części nas mają też swojego wewnętrznego kata, który pozwala nam odtwarzać dokładnie te sytuacje, uczucia z którymi mierzyliśmy się w dzieciństwie.

Co może Ci pomóc w zbudowaniu zdrowej, pełnej miłości bezwarunkowej relacji ze sobą?

  • przyjęcie, że jest to praktyka na całe życie,
  • rozluźnienie się i nie traktowanie tej sprawy zadaniowo,
  • randki ze sobą…co lubisz i mogłabyś dać sobie sama/sam? Ja np zabieram siebie na randki artystyczne o których mi opowiedziała przyjaciółka. Zabieram komputer lub notatnik i ide do ulubionej kawiarni, żeby pisać opowiadanie lub rysować. Sprawia mi to ogromną przyjemność nie ma znaczenia artystyczna jakość tej pracy. Najważniejsza jest dobra zabawa!
  • w trudnych momentach mówienie do siebie jak do najlepszej przyjaciółki, przyjaciela! Świetnie Ci poszło! Pewne kwestie nie wyszły tak dobrze tym razem ale pamiętasz jak … to było wspaniałe!
  • zauważenie kiedy porównuje siebie i powrót do poczucia swojej unikalności i ukochania jej,
  • co lubie w swoim wyglądzie, jak moge zadbać o to, żeby podkreślać swój urok i pokochać odbicie w lustrze,
  • to tylko Ty wybierasz czy inni mają na Ciebie wpływ, jesteś jedynym kreatorem, wzięcie odpowiedzialności.
  • Co tworzysz?

Praca z ciałem, medytacje, ruch intuicyjny są to niezwykle pomocne metody w odkrywaniu Ciebie jako Boskiej Kreatywnej Istoty, Boskiej Kobiety, Boskiego Mężczyzny.

Zaproś do serca relację o której zawsze marzyłaś/marzyłeś. Otwórz się na przyjmowanie miłości w Twoim życiu.♥

Please follow and like us: