Mana lomi®

Mana to siła życiowa a lomi tłumaczone jest jako pracę z ciałem/przepływ energii. Połączenie tych dwóch słów hawajskich daje nam rodzaj pracy z ciałem skupionej na rozwiązywaniu fizycznych problemów i masaż o duchowym charakterze.

Wizja Mana lomi opiera się na starożytnych hawajskich zasadach ahupua’a okresu przed przybyciem wojowników. Filozofia ta zakłada, że wszystko na świecie jest ucieleśnieniem Najwyższej Świadomości, która w swej istocie pulsuje miłością i życiem.

Mana lomi pozwala mi szybko dawać ulgę w stanach bólowych, napięciowych nie używając siły a ciężaru ciała stopniując jego moc tak by masaż był przyjemny.

Mana Lomi bardzo wspiera przepływ krwi, limfy i uwalnia toksyny a mentalnie pomaga zwiększać świadomość i się zrelaksować.

Ucisk z rozciąganiem, po którym natychmiast następuje łagodzący dotyk stosowany jest w miejscu przyczepu ścięgien w celu stymulacji organu ścięgnistego Golgiego oraz wrzecionka nerwowo-mięśniowego. Pomaga to rozluźnić dany mięsień i wspiera przepływ energii.

Please follow and like us: