Sacred Sanctuary Wołanie Wody 14 marca Warszawa

Sacred Sanctuary – Wołanie wody
Ceremonia kakao, taniec, praktyki tantryczne.

Kamila Kułak – massagewithkamila & Chryscina Jasnoczująca & DJ Mira Krut
Sacred Sanctuary Movement.

Kochani,
kolejny raz uchylamy drzwi wyjątkowej przestrzeni Sacred Sanctuary. Tym razem zatopimy się w świętych wodach świątyni i poruszymy nasz wewnętrzny przepływ.

Towarzyszyć nam będzie również płynne złoto czyli kakao.

Poruszymy energię seksualną poprzez oddech, ceremonię kakao, ruch i dotyk. Na żywo zagra DJ MiRa Krut.

Woda to żywioł, który zaprosimy do ruchu też w masażu w parach.
Przepływ, odżywienie, fale naszych ciał. Woda jeden ze świętych żywiołów dzięki, któremu na Ziemi jest życie. Przeznaczamy ceremonię by oddać mu szacunek i uznanie a przede wszystkim podziękowanie. Czekamy wodo na Twe nauki i prosimy o nie, możesz być zamrożona i zastała, możesz być zanieczyszczona. Modlimy się o czystość, zdrowie, Twoje nieskrępowane płynięcie ku odżywieniu. Woda to też wszystkie święte płyny naszego ciała, osoby, które ten element mają w nierównowadze są często niecierpliwe, ostre w odbiorze, mało elastyczne (również mentalnie), mogą mieć przyblokowaną seksualność i czuć się „niedożywione” . Zbyt mało aspektu wody może powodować brak radości i dobrego samopoczucia w kontaktach z innymi, z kolei nadmiar tego żywiołu to może być zbytnia emocjonalność lub dryfowanie na powierzchni życia, utratę uwagi.🙏
Jakość naszego życia jest lepsza gdy wszystkie żywioły są w równowadze. Naszą podróż po żywiołach rozpoczynamy od wody.

Zapraszamy Cię do świętej przestrzeni Twojego ciała, do celebracji i połączenia.

✨✨✨
Sacred Sanctuary Movement team:

CHRYSCINA JASNOCZUJĄCA – kapłanka Nowej Ziemi, facylitatorka, trzymająca kręgi.
Chryscina łączy w sobie wiele jakości i umiejętności, jej Shiva jest zawsze w działaniu i utrzymuje trzon świadomości, jej Shakti zmysłowo tańczy w kreacji z czucia, łącząc ludzi oraz światy… Nazywają ją też Królową Obfitości lub wizualizują z wieloma rękoma…
Manifestatorka przez duże M, a źródło jej kreatywności jest nieograniczone tak samo jak ilość serdeczności wkładana do projektów.
Podczas naszej wspólnej celebracji Chryscinę zobaczycie w niejednym wydaniu i roli, a jej pełną moc poznacie przy kakao i praktykach, które zaproponuje.

Jasnoczująca kocha pracować z ludźmi podczas warsztatów i sesji indywidualnych, uwielbia organizować wydarzenia i kreować bajeczne światy zapraszając do nich współtowarzyszy.
W 2022 Chryscina poprowadziła warsztaty na Festiwalu Kobiet, Festiwalu CUD Ciało Umysł Dusza oraz tworzyła ceremonię otwarcia na festiwalu Sława. W 2023 była prelegentką podczas festiwalu Serpiente. Oprowadzała ludzi po światowych Miejscach Mocy, zwiedziła prawie 40 krajów.

„W życiu kieruję się sercem i zapraszam ludzi do patrzenia na świat równie otwartym sercem” 💗

Fanpage i referencje:
https://www.facebook.com/Jasnoczujaca
www.jasnoczujaca.pl
Podcast z Chrysciną:
https://open.spotify.com/episode/5WV6bPawcY93UfvpovHzL7
Artykuł na Wirtualnej Polsce:
https://turystyka.wp.pl/wspolczesne-wiedzmy-im-bardziej

✨✨✨
O oprawę muzyczną zadba DJ MIRA KRUT🔥
Muzyka jest pierwotnym narzędziem do wchodzenia w trans, w odmienne Stany świadomości otwiera drogę do wewnętrznych poszukiwań, by wydobywać z nas sedno tego kim jesteśmy i łączyć nas ze Źródłem. Dj MiRa Krut poprowadzi nas do wewnętrznej podróży w tańcu przy rytmach głębin oceanicznych i mistycznych, transowych kawałków.

Już dziś możesz rozpieścić ciało tańcem do seta prosto z Tulum:
https://youtu.be/b2RGY_XC3xU

A tu więcej ognistej muzyki:
https://on.soundcloud.com/PzCmk

✨✨✨
KAMILA KUŁAK, twórczyni massagewithkamila, stron Single Nowej Ziemi i Shakti taniec kobieca MOC, wieloletni praktyk pracy z ciałem i medytacji w tradycji Yungdrung Bon.
Terapeutka czaszkowo-krzyżowa w ujęciu biodynamicznym certyfikowana międzynarodowo przez London Educational Trust oraz Europejskie Centrum Terapii.
Ukończyła szereg szkoleń dla nauczycieli tantry i szamanizmu u meksykanina Ananda Rudry (True tantra).
Z ciałem pracuje też m.in. poprzez duchowy masaż hawajski Mana lomi skupiony na problemach oraz masaż tantryczny gdzie dzięki użyciu energii seksualnej ułatwione jest usuwanie blokad mentalnych i fizycznych w celu swobodniejszego przepływu energii. Często pomaga ludziom wyjść poza wstydliwe, ograniczające przekonania na temat siebie i świata po to by głębiej łączyć się ze sobą i innymi.
Na ścieżce świętej kobiecości, świętej seksualności, w Szkole kapłanek Nowej Ziemi Dagmary Gmitrzak.

Od kilku lat prowadzi lub współprowadziła warsztaty ze świadomego dotyku w większych miastach w Polsce oraz na festiwalach FRUŃ i Festiwal Wibracje. Co nów zwołuje w Warszawie krąg kobiet z tańcem intuicyjnym Shakti.
Grupa na FB Shakti taniec kobieca MOC
Przyjmuje w Warszawie na sesje indywidualne terapii czaszkowo-krzyżowej, masażu mana lomi, udrawiające tantryczne i mentoringu.
www.massagewithkamila.com

Podczas spotkania poprowadzi medytację równoważącą żywioł wody w nas, ćwiczenia oddechowe poszerzające świadomość i przenoszące energię z niższych ośrodków energetycznych do wyższych oraz praktyki tantryczne w parach również z masażem.

Cieszymy się na spotkanie WAS!

ZAPISY tutaj:
https://docs.google.com/…/1Gav2JhSbkt5xnMot…/viewform…

KIEDY i gdzie:
14.03 wtorek
18.30-23, MyMeditation.Space Centrum Osho (ul. Puławska 118A)

WSTĘP:
180zł Early Bird Price do 5.03
220zł od 6.03

🔥Liczba miejsc ograniczona.🔥

Do zobaczenia w świątyni! 💖

Kontakt: [email protected] 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *