Rytuały szamańsko-tantryczne

Rytuały szamańsko-tantryczne to autorskie sesje, które wychodzą poza ramy masażu i pracy z ciałem. Używam głosu, dźwięków, zapachów, pracuję ze wzbudzaniem energii seksualnej i przenoszeniem jej do wyższych centrów energetycznych do serca, wyższej świadomości i w kierunku manifestacji intencji z którą przychodzisz. Energia seksualna to nie tylko erotyzm i nie zawsze dotykam miejsc intymnych, wzbudza ją już delikatny dotyk z intencją. Przed sesją rozmawiamy o Twoich potrzebach i granicach. W masażu nie ma wymiany, ja nie jestem dotykana a cała sesja jest wyłącznie dla Ciebie.

Od 2014 roku zgłębiałam temat siły życiowej i wykonywałam praktyki szamańskie równoważące elementy w ciele (przestrzeń, wiatr, ogień, ziemia i woda) w tradycji tybetańskiej Bon wg Tenzina Wangyala Rinpoche oraz odzyskujące duszę i siłę życiową wg Khenpo Nyima Kunkyap Wykonywałam masaż mana lomi dr Maka’ali Yates podnoszący siłę życiowa i skupiony na problemach w ciele.

Uczyłam się w Polsce, Indiach, Nepalu i na Hawajach. Pracowałam w Polsce i Norwegii. Odbyłam i odbywam szereg odosobnień medytacyjnych bo praca z ludżmi to praca nad sobą więc nieustannie się uczę siebie i wszystkich aspektów mojej istoty pracując też m.in. ze świadomymi snami.

Po poznaniu świątynnego masażu lemuriańskiego u Arya Tara z Domu Tantry i technik szamańsko tantrycznych Ananda Rudry z True Tantra i przystąpieniu do jego szkoły dla nauczycieli poczułam się gotowa by pracować swoją metodą.

Zapraszam Cię byśmy spotkali się w bezpiecznej przestrzeni serca, rozpuszczając blokady w ciele jak i na innych poziomach powstrzymujące Cię przed życiem w pełnej ekspresji Twojej istoty.

Energia kreacji, seksualna, siła życiowa jest widoczna w postawie ciała i jego zabarwieniu, w tym jak mówimy, jak tańczymy, jak oddychamy, jak wyglądają nasze relacje, sytuacja finansowa i kreacja marzeń.

Rytuały szamańsko-tantryczne - massagewithkamila.com
Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *