Oddech życia

Wyobraź sobie, że jesteś baterią. Twój prąd może doprowadzić do wybuchu albo dostarczyć odżywczy tlen. Swobodny ruch energii w całym Twoim organiźmie sprawia, że czujesz się dobrze. Jeśli przepływ jest zablokowany dochodzi do zatoru.

Dr A. T. Still

Oddech życia to subtelna ale też potężna moc generująca delikatne rytmy w organiźmie, wnikająca do niego jak oddech duszy w ciele.

Moc ta przenoszona jest m.in. poprzez płyn mózgowo-rdzeniowy, to w nim zawarty jest podstawowy wzorzec zdrowia, który niesie pierwotną inteligencję. W terapii czaszkowo-krzyżowej dążymy do uregulowania i wzmocnienia jego przepływu.

Twoje ciało doskonale wie jak to zrobić, czasami po prostu trudno nam samym wrócić do prawidłowego wzorca z wielu powodów a są nimi stres, przeciążenie metalami ciężkimi, przebodźcowanie, wszelkiego rodzaju choroby i urazy, niesprzyjające środowisko w którym żyjemy itd.

Życie wyraża się poprzez energię i ruch. Bez żadnej wątpliwości mogę stwierdzić, że gdy zostanie przywrócona ekspresja siły życiowej to stan zdrowia ulegnie poprawie.

Please follow and like us: