Masaż tantryczny

Tantra to ścieżka przekształcenia…szkodliwych emocji, trucizn umysłu w pozytywne jakości ale też sztuka alchemii, przemieniania. W masażu tantrycznym pomagam łączyć energię seksualną z sercem i świadomością, przenosić ją przez oddech po całym ciele i wykorzystywać też do innych celów niż połączenie z druga osobą. Tą energią naszej kreacji możemy się odmładzać, uzdrawiać, odżywiać, przyjmować z ukochaniem całe swoje ciało, rozwijać świadomość. Energia kreacji jest tak potężna, że z właściwym podejściem jest to najszybsza ścieżka do wprowadzenia trwałych zmian w życiu.

Podczas masażu jesteś nago natomiast jesteś tylko osobą przyjmującą, nie ma wymiany między nami.

Sesję rozpoczynamy w medytacji, pytam o Twoje granice i potrzeby. Zalezy mi, żeby podczas całego spotkania były stworzone warunki do eksplorowania seksualności w bezpiecznej przestrzeni.

Podczas spotkania nie dążymy do uwolnienia energii przez orgazm, nie jest to cel spotkania. Wzbudzoną energią przyjemności odżywiasz swoje ciało poprzez przedstawione Ci techniki oddechowe i lub/też wizualizacje.

Zapraszam z serca do uświęcania i wprowadzania świadomości do tej potężnej energii kreacji w Nas z której powstaje Życie.

Masaż tantryczny, ścieżka przekształcenia szkodliwych emocji, trucizn umysłu w pozytywne jakości
Przebudzenie świetlistego ciała

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *