Krąg kobiet z ceremonią kakao i tańcem intuicyjnym 4.06.2024

Kochana kobieto! zapraszam jeśli czujesz wołanie na kobiecą medytację zasilającą, krąg, ceremonię kakao oraz praktykę tańca intuicyjnego 4 czerwca we wtorek o godz. 19.30 w My Meditation Space studio w Warszawie.

Taniec wolności Shakti

Taniec intuicyjny nie musi być ładny, jest jaki jest… na tyle ile potrafisz pozwalasz ciału wybrać ruch. Umożliwia to na kontaktowanie się z tym co naprawdę w Tobie jest, Twoją esencją kobiecą, tym co się wydarza w Twoim życiu … co To znaczy dla Ciebie … co byś chciała zmienić.. o czym zapomniałaś, gdzie energia nie płynie … uwalnianie tego co nie służy, kontaktowanie się z wewnętrznym prowadzeniem, poruszenie i odnowienie przepływu.

Kontakt z duszą, prowadzeniem. Flow (przepływ) to stan gdzie wszystko co potrzebne jest obecne w tej właśnie chwili. Świat wydarza się sam. Kontrola, pomaganie z niedoboru (syndrom ratowniczki), nieustanne dbanie o innych bez orientacji na siebie – osłabia nas. Być może jesteś też na ścieżce wzniesienia i Twoje ciało próbuje nadążyć za Twoimi wewnętrznymi zmianami – pochylimy się też nad tym.

Zasilisz się kakao ceremonialnym, które nie jest pozbawione tłuszczu jak to zwykłe kakao ze sklepu dzięki czemu zachowuje cenne substancje … przede wszystkim żelazo, magnez, anandamid i wiele innych. Poprawia nastrój, odżywia, pomaga kontaktować z intuicją, wdzięcznością, otwartością. Picie go w ceremonialny sposób pomaga łączyć się głębiej z tą medycyną serca. Grupa kobiet i do tego ten święty napój są „energią do dyspozycji”.

Wzmocnimy obszar szczególnie Twojej swobodnej kobiecej ekspresji. Zachęcę Cię do rozluźnienia, puszczenia kontroli i zatańczenia Twojego unikalnego tańca wolności. Im więcej sobie na taką swobodną ekspresję pozwalamy tym większe mamy zadowolenie i z relacji i z pracy zawodowej i z bycia samej ze sobą. To podstawa wszystkiego … jak niebo.

„Gdy jesteśmy na świeżym powietrzu, mamy tam przestrzeń, w której poruszają się ludzie. Spacerujemy, latają ptaki, wschodzi słońce, czujemy na twarzy powiew wiatru. Przestrzeń umysłu już tu jest, więc rozluźnij się i nie chwytaj żadnej idei w stylu „ja spaceruję”- pozwól by spacerowanie wydarzało się w przestrzeni. Nazywa się to medytacją jak niebo do nieba. Niebo czy też otwartość umysłu, spotyka otwartość świata” James Low „Zwierciadło jasnego znaczenia”

Spotykamy się w dzień wolności 😉 4.06 we wtorek o godz 19:30 (prośba o punktualne przybycie). Tuż przed 22:00 zamkniemy krąg i miejsce potrzebujemy opuścić do godz. 22:30.

Adres to: My Meditation Space ul. Puławska 117 Wymiana za spotkanie to 150zł, miejsce gwarantuje wpłata bezzwrotnej zaliczki na poczet sali i zakupu kakao w wysokości 50zl na nr blik 509698828 lub konto: W tytule taniec SHAKTI.

Jeśli chciałabyś uczestniczyć ale finanse są przeszkodą napisz a znajdziemy rozwiązanie. Do połączenia! Przytulam czule i czekam na Ciebie!

Please follow and like us: