Warsztat w formie kręgu dla mężczyzn

Jak dotykać kobietę? Warsztat w formie kręgu dla mężczyzn.

Nie masz pewności czy Twoja kobieta jest zadowolona z dotyku? Chciałbyś nauczyć sie dawać elektryzujący dotyk, pełen obecności, miłości, nie dążący do celu a pogłębiający bliskość pomiędzy partnerami?
Chciałbyś dawać jej większą rozkosz?
Dostroić się do wibracji mężczyzny, który nie ma problemu z komunikacją intymną z kobietą?

Poprowadzę krąg, poznamy się, zatopimy w medytacji i uwrażliwieniu dłoni. Skontaktujemy z ciałem, ruchem, uczuciami do których może na codzień nie ma dostępu. Być może od innych mężczyzn usłyszysz i poczujesz coś co zainspiruje Ciebie. Poprowadzę praktyki kontaktujące ze sobą, poszerzające świadomość poprzez oddech.
Męskie bez kontaktu z żeńską energią w nas samych nie ma czułości. Na tyle ile będziesz gotowy, wejdziesz w wewnętrzną podróż do męskiego i kobiecego w sobie. Nauczysz się dotykać by wzmagać otwarcie na Ciebie Twojej kobiety i połączenie między Wami. Przekażę praktyki pomagające przenosić zmysłową energię.

Warsztat wyłącznie dla mężczyzn, dostosowuje się do grupy z praktykami z tym z czym przyjdziecie. Nie będzie dotyku mnie ani pomiędzy mężczyznami. Co wypowiedziane w kręgu zostaje w kręgu.

Zapisy: wiadomość prywatna lub e-mail: [email protected]

Miejsce gwarantuje wpłata na konto lub blik 50zł bezzwrotnej zaliczki.
Całość to wymiana 300zł.

Po warsztacie dostaniesz bezpłatny dostęp do grupy mężczyzn online oraz 1 spotkanie online na wybrany przez Ciebie temat dotyczący medytacji i pracy z energią.

Do zobaczenia!
8 maja Praha Studio ul. Florianska 8/23
18:30-21:30

Please follow and like us: