Feedback po sesjach

Weekend w Białymstoku z treningowymi sesjami terapii czaszkowo-krzyżowej i masażem Mana Lomi

Za mną weekend w Białymstoku z treningowymi sesjami terapii czaszkowo-krzyżowej i masażem Mana Lomi. Zanotowałam feedback po sesjach i poza: „znakomity relaks!” usłyszałam też to:

Krzysztof 32 lata, kulturysta

” Przestałem odczuwać wagę ciała, miałem wrażenie unoszenia się na wodzie, ciało zwolniło. Odczuwałem palące ciepło w różnych miejscach ciała. W życiu nie czułem się tak zrelaksowany. Na codzien żyję spięty a tu jakbym się przeniósł w inne miejsce na świecie zupełnie sam. Nie wiem nawet, która jest godzina a ja zawsze to kontroluje, Poczułem się szczęśliwy”

Magda 37 lat, przedstawiciel

„Przestałam odczuwać plecy a normalnie nie lubie leżeć na plecach. Podczas sesji powrócił ból barków, który często czuje i ustał. Jestem twardo stąpającą po ziemi osobą i nie wierzę w żadne niekonwencjonalne metody ale z Tobą miałam dziwne uczucie, że Cię potrzebuję. Dziękuję”

Dorota 47 lat, fryzjerka

„Pierwszy raz w życiu poczułam tak lekkie dłonie i stopy”

Kamil, 32 lata, thriatlonista

„Czułem promieniujące ciepło w ciele i rozlużnianie poszczególnych mięśni. Po sesji odczuwałem doładowanie i byłem cały dzień w dobrym nastroju, Zdecydowanie chciałbym skorzystać jeszcze raz.”

Iza 45 lat, radca prawny

„Tęskniłam za Twoim dotykiem. Dokładnie trafiałaś w punkty, które potrzebują uwagi, czekam z niecierpliwością na następny raz”

Marta 38 lat, wychowuje 3 dzieci

” Jestem w trudnym okresie życiowym i bardzo chciałam do Kamili przyjść. Podczas sesji czułam naprzemienne napinanie i rozlużnianie się poszczególnych mięśni, których nawet nie wiedziałam, że mam. Napinała mi się i rozlużniała raz jedna raz druga strona ciała, Pojawiły się łzy. Po sesji czułam się lekko jakby spadł ze mnie emocjonalny i fizyczny ciężar”

Weekend w Białymstoku z treningowymi sesjami terapii czaszkowo-krzyżowej i masażem Mana Lomi
Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *