Drzemki dla dorosłych – odbodźcowanie

Drzemki dla dorosłych to:
– ćwiczenia oddechowe,
– delikatny ruch,
– medytacja na leżąco,
– relaks,
– terapia czaszkowo-krzyżowa w ujęciu biodynamicznym,
– delikatny dotyk na głowie i stopach,
– spokojna muzyka,
– odbodźcowanie,
– harmonizacja energii,
– regeneracja układu nerwowego,
– wyciszenie umysłu,
– większy dostęp do przyjemności,

Zapraszam Cię na spotkanie rozpoczynające cykl regularnych zajęć, terminy i godziny wybierzemy razem.

Nie masz dostępu do przyjemności gdy jesteś w trybie przetrwania, nie możesz wejść głębiej w praktykę medytacji gdy ciężko Ci wyciszyć umysł. Bodźcują nas przede wszystkim telefony i ich powiadomienia, hałas, ludzie, pośpiech nawet oglądanie seriali czy filmów.
Do tego jesteśmy zestresowani, martwimy się, rzadko przebywamy w naturze i nosimy w ciałach pamięć bolesnych wydarzeń. Zapraszam Cię do przestrzeni gdzie nic nie musisz robić oprócz znalezienia wygodnej pozycji do leżenia, pracuje nad polem energetycznym całej grupy po to by Twój układ nerwowy odebrał sygnał o bezpieczeństwie i spokoju, wtedy doskonale wie co robić i co jest potrzebne dla Twojego systemu do regulacji.

Nasze ciało jest wyposażone w super inteligentny system, stwarzam warunki gdzie jego działanie może się lepiej wyrażać.

Zabierz ze sobą matę do jogi, kocyk, butelkę wody. Jeśli czujesz to zabierz też śpiwór, możesz spać. Spotkanie w ubraniach.

Widzimy się we wtorek 18 kwietnia w godzinach 19.00 -22.00 w Praha Studio, konieczne zapisy liczba miejsc ograniczona. Wstęp 100zł.

zapisy: [email protected] lub prywatna wiadomość

Prowadzi:
Kamila Kułak terapeutka czaszkowo-krzyżowa w ujęciu biodynamicznym certyfikowana przez Europejskie Centrum Terapii i Educational Trust w Londynie. Wieloletni praktyk pracy z ciałem poprzez masaż. Techniki i aspekty hawajskiej tradycyjnej medycyny pracy z ciałem i duchem Mana lomi (Mana siła życiowa), zgłębiała w Polsce i na Hawajach w linii przekazu Maka’ala Yates, Margaret Machado i Mornah Simeone. Ukończyła szereg szkoleń dla nauczycieli True Tantra Ananda Rudry która łączy takie aspekty jak starożytna Tantra Kriya Yoga, rytuały jako metoda poruszenia energii, medytacje, uświęcona seksualność, święte połączenie, świadomy dotyk, wykorzystanie intencji i pranayamy.
Od 2014 roku praktykuje Yungdrung Bon przedbuddyjską rdzenną tradycję pochodzącą z krainy Zhang Zhung, która przekraczała tereny dzisiejszego Tybetu. Yungdrung Bon zawiera w sobie bogactwo starożytnych nauk sutry, tantry i dzogczen, które pozwalają m.in.rozwijać pozytywne właściwości na poziomie naszych trzech bram ciała mowy i umysłu.
Jest na ścieżce świętej kobiecości, bogini, kapłanki i w trakcie szkolenia fascylitatorskiego Goddess Circle / Kręgu Bogini w Szkole Kapłanek Nowej Ziemi – Priestess of the New Earth, Dagmary Gmitrzak.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *