Czysty wymiar energii seksualnej 2.04 Warszawa

Czysty wymiar energii seksualnej to kolejne spotkanie z cyklu wieczór świadomego dotyku dla singli i par gdzie tym razem skupimy się na rozpoznaniu pustki i przejrzystości, klarownej pozakonceptualnej świadomości w przestrzeni naszej seksualności.

Brak integracji tej sfery z rozwojem duchowym skutkuje: brakiem intymności – prawdy w relacji ze sobą i z innymi, rozwojem uzależnienia od pornografii, realizacją coraz to nowych pomysłów czyli spełniania zachcianek w odłączeniu od serca, rośnięciem sfery cienia gdzie nikomu nie mówimy o swoich preferencjach a czujemy się coraz bardziej odłączeni od siebie, zależni od zewnętrznych czynników a seksualność traktujemy wyłącznie jako sposób na relaks i uwolnienie napięcia.

Zaproszę Cię do oczyszczenia naszych głównych ośrodków energetycznych w celu połączenia z :

– otwartością,

– ciszą – podstawą świadomości,

– potencjałem inspiracji,

– siłą dojrzewania,

– mocą manifestacji,

Poruszymy też energię poprzez oddech i ruch, spotkasz się z innymi osobami w poszerzającym świadomość wydłużonym kontakcie wzrokowym (Eye gazing practice).

Sprawdzisz jak Ci się mówi o swoich potrzebach i granicach, czy wiem co chcę czego nie chcę w kontakcie z daną osobą? Jak mi się o tym mówi różnym osobom?

Czy respektuje granice i potrzeby partnera/partnerki?

Uwrażliwisz dłonie na dawanie i przyjmowanie świadomego, magnetyzującego dotyku.

Naucz się zarządzać energią seksualną.

Kiedy tracisz pewność siebie rzutuje to na wszystko w Twoim życiu. Rozpoznaj, że Twoje ciało jest świętą przestrzenią a druga osoba również.

Spotkanie dla singli i par.

Nie podążanie za 5 zmysłami rozwija w Tobie ten aspekt przejrzystości, osadzenia w tu i teraz, bez oczekiwań i dążeń.

Całość prowadzona.

Zapisy wyłącznie przez formularz, liczba miejsc ograniczona.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUCexzAo3Wp9NNTBX9W6etGVtm-3oYx2u0UqNJWRWKnc1LHw/viewformhttps://docs.google.com/…/1FAIpQLSfUCexzAo3…/viewform…

Wstęp 250zł osoba/360zł para

@mymeditation.space

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *