Brama lwa – warsztat w formie kręgu i ceremonia kakao dla kobiet z tańcem intuicyjnym

8.08.2024 Warszawa 18.30-22.00

Brama lwa to portal do głębszego zakotwiczenia duszy w ciele.

Marek Majchrowski w tamtym roku pisał:

„Syriusz, najjaśniejsza gwiazda na niebie, zbliża się do Ziemi i bezpośrednio zrównuje się z piramidami w Gizie i Sfinksem, wielkim Lwem. Rozpocznij przygotowania do głębokiego świętego otwarcia, jakim jest Portal Gwiezdny 8:8 „Brama Lwa”. Ta duchowa brama otwiera się 25 lipca, osiąga szczyt 8 sierpnia i zamyka się 12 sierpnia. Brama Lwa jest znaczącym „harmonicznym wyrównaniem”, które aktywuje kody świetlne i transmisje zaprojektowane w celu stymulowania energii duchowej w Tobie.”

Razem w kręgu nasze intencje są wzmacnianie. Pozwól sobie na oczyszczenie blokad broniących dostępu do obfitości.

Taniec intuicyjny nie musi być ładny, jest jaki jest… na tyle ile potrafisz pozwalasz ciału wybrać ruch. Umożliwia to na kontaktowanie się z tym co naprawdę w Tobie jest, Twoją esencją kobiecą, tym co się wydarza w Twoim życiu … co To znaczy dla Ciebie … co byś chciała zmienić.. o czym zapomniałaś, gdzie energia nie płynie … uwalnianie tego co nie służy, kontaktowanie się z wewnętrznym prowadzeniem, poruszenie i odnowienie przepływu.

Kontakt z duszą, prowadzeniem. Flow (przepływ) to stan gdzie wszystko co potrzebne jest obecne w tej właśnie chwili. Świat wydarza się sam. Kontrola, pomaganie z niedoboru (syndrom ratowniczki), nieustanne dbanie o innych bez orientacji na siebie – osłabia nas. Być może jesteś też na ścieżce wzniesienia i Twoje ciało próbuje nadążyć za Twoimi wewnętrznymi zmianami – pochylimy się też nad tym.

Zasilisz się kakao ceremonialnym, które nie jest pozbawione tłuszczu jak to zwykłe kakao ze sklepu dzięki czemu zachowuje cenne substancje … przede wszystkim żelazo, magnez, anandamid i wiele innych. Poprawia nastrój, odżywia, pomaga kontaktować z intuicją, wdzięcznością, otwartością. Picie go w ceremonialny sposób pomaga łączyć się głębiej z tą medycyną serca. Grupa kobiet i do tego ten święty napój są „energią do dyspozycji”.

Wzmocnimy obszar szczególnie Twojej swobodnej kobiecej ekspresji. Zachęcę Cię do rozluźnienia, puszczenia kontroli i zatańczenia Twojego unikalnego tańca obfitości. Im więcej sobie na taką swobodną ekspresję pozwalamy tym większe mamy zadowolenie i z relacji i z pracy zawodowej i z bycia samej ze sobą. To podstawa wszystkiego … jak niebo.

„Gdy jesteśmy na świeżym powietrzu, mamy tam przestrzeń, w której poruszają się ludzie. Spacerujemy, latają ptaki, wschodzi słońce, czujemy na twarzy powiew wiatru. Przestrzeń umysłu już tu jest, więc rozluźnij się i nie chwytaj żadnej idei w stylu „ja spaceruję”- pozwól by spacerowanie wydarzało się w przestrzeni. Nazywa się to medytacją jak niebo do nieba. Niebo czy też otwartość umysłu, spotyka otwartość świata” James Low „Zwierciadło jasnego znaczenia”

Spotykamy się w 😉 8 Sierpnia w czwartek o godz 18:30 (prośba o punktualne przybycie). Tuż przed 22:00 zamkniemy krąg i miejsce potrzebujemy opuścić do godz. 22:30.

Adres to: My Meditation Space ul. Puławska 117 Wymiana za spotkanie to 150zł, miejsce gwarantuje wpłata bezzwrotnej zaliczki na poczet sali i zakupu kakao w wysokości 50zl na nr blik 509698828 lub konto, jeśli potrzebujesz napisz: W tytule taniec SHAKTI.

Jeśli chciałabyś uczestniczyć ale finanse są przeszkodą napisz a znajdziemy rozwiązanie. Do połączenia! Przytulam czule i czekam na Ciebie!

Please follow and like us: