Mentoring + praca z ciałem

Mentoring i praca z ciałem – program 1 miesięczny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. 

Obejmuje 3 sesje pracy z ciałem oraz opiekę mentorską . 

Program może dotyczyć każdego zagadnienia nad jakim chcesz pracować lub wszystkich naraz:

– prawda o sobie, pewność siebie, kochanie siebie, ekspresja,

– seksualność,

– wyjście poza schematy i wstyd, 

– zmiany życiowe,

– lęki, depresje, traumy,

– praca z wewnętrznym dzieckiem,

– sięganie po obfitość, temat pieniędzy zasługiwania, przyjmowania, 

– rozpoznanie swoich potrzeb i granic – świadoma intymna relacja ze sobą to głębsze i trwalsze relacje partnerskie,

– zwiększanie samoświadomości,

Praca z ciałem może obejmować: sesje oddechowe, medytacje, masaż tantryczny (możliwość zamiany na lomi), terapię czaszkowo-krzyżową, ruch intuicyjny. Długość trwania sesji pracy z ciałem to około 2 godziny.

(3 tygodniowa indywidualna opieka mentorska po zakończeniu programu GRATIS).

Kim będę jako mentorka? Przyjaciółką wsparciem, kimś kto dzieli się z Tobą doświadczeniem i wiedzą, przekazuje ćwiczenia, inspiruje, motywuje, odpowiada na pytania, zachęca do wyjścia poza swoje schematy (trudne do zrobienia samemu bo potrzebujemy lustra). 

Widzę Cię…

Messenger, whattsup, telegram, email, nagrywane wiadomości, rozmowy telefoniczne lub video. Ty decydujesz. Dostajesz możliwość korzystania z możliwości otrzymania 10 min wsparcia dziennie – Ty decydujesz jak często.

Pierwsze programy indywidualne ruszają 1 stycznia, druga tura 15 lutego.

Co zyskujesz? 

Połączenie mentoringu i tantrycznej pracy z ciałem z mojego doświadczenia daje najszybsze efekty. Energia seksualna jest jak ogień transformujący, użyta właściwie a więc świadomie w połączeniu z sercem pomoże Ci osiągnąć zmiany w krótszym czasie niż innymi metodami. Dzięki posiadaniu tzw opiekuna, mentora czujemy się bezpieczniej i dostajemy nieocenione wsparcie osoby, która prawdopodobnie była w tym miejscu w którym jesteś Ty i może sprawniej pokazać Ci drogę po to by Twoje życie, praca, relacje zmieniły się bo Ty się zmienisz. 

Pracuje z ludźmi tak by jak najszybciej pracowali sami ze sobą: wewnętrzny przyjaciel, kochanie siebie, autentyczność, pokonanie wstydu i programów lęku to najlepsze inwestycje i to co wypracujesz, uświadomisz sobie zostaje z Tobą do końca życia.

Woła Cię? Skontaktuj się ze mną: [email protected], wiadomość prywatna lub pod nr tel 509698828.